REBORN

Organik ve sürdürülebilir ürün geliştirme ve üretim konusunda uzun bir deneyime sahip olarak; Ozmoz daha iyi çevre ve sürdürülebilir Giyim Üretimi için bir adım daha attı. Değerli (ve tabii ki sertifikalı) geri dönüşüm ortaklarımızla birlikte Geri Dönüştürülmüş Pamuk + Geri Dönüştürülmüş Pes jarse ürün yelpazesini geliştiriyoruz. Adı OzmozReborn ve bu kombinasyon ve ürün yelpazesinin ilk tanıtımı Ocak 2022‘de Kopenhagdaki CIFFKIDSde yapıldı; ve CIFF Haziran sergisinde daha fazla gelişme takip edildi.
Tek Forma, ağır mayo, polar, Fransız Terry, Kaburga, Ağır kaburga tüm forma kumaşları bu çizgide; L / S Tees, S / S Tees, ağır jersey çizgileri, fırçalanmış polar koltuklar ve pantolonlar, kapüşonlular vb. sunduk.
 

OZMOZREBORN nedenUltimate olarak adlandırılıyor?

Pamuğun geri dönüşümü bir süredir yapılıyordu, ancak kilimler, halılar veya dosyalama için normal kıyafetler yapmıyordu. Düzenli kıyafetler için kullanılması, verimli topraklar ve su gibi doğal kaynakların sürdürülebilirliği için son derece önemli bir adımdır. Ürün gamımızda, tüketici öncesi atıklardan üretim nedeniyle, iplikler renk gruplandırılmış kumaşlara göre renkten yapılmakta; en yeni teknoloji açıcılarda renkli liflere dönüştürmek; ve yeniden eğirme ve dayanıklılık sağlamak için PES elyafı ile karıştırın. Ancak elbette, tüketici öncesi ve sonrası atıklardan geri dönüştürülmüş PES kullanıyoruz. Böylece plastik şişeleriniz de renkli kıyafetlere dönüşüyor. Ancak yukarıdaki açıklamaUltimate olmak için yeterli olmayabilir, değil mi? Kilit nokta,renkli liflerden yapılan ipliklerdir. Bu, ipliklerimizin ve kumaşlarımızın bir daha boyama işlemine girmemesi anlamına gelir; bu da en değerli kaynak olan Su ve Enerjiden aşırı tasarruftur. Normal üretime kıyasla, su tasarrufu bu şekilde ~% 90a ulaşabilir. Ozmoz Reborn serisi çevresel etkiyi de azaltıyor. Bahsetmiyorum bile, ancak yüksek sıcaklıkta boyama ile karşılaştırıldığında, birçok kez durulayın; terbiye ve kurutma; hepsi ciddi miktarda enerji tüketiyor Bizim yolumuzda, örgüden sonra sadece hafif bir ıslatma ve terbiye yapılır. Harika değil mi???

REBORN ÜRÜNLERİ

Shopping Cart